haconfident.com’da satılan tüm ürünler H&A Confident mağazasından tedarik edilerek 2-4 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 4 iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişlerinizi iş günleri 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

İstanbul içi gönderilerde ilk iş günü içerisinde teslim edilmek üzere hızlı teslimat seçeneği bulunmaktadır. Hızlı teslimat seçeneği tercih edilmesi durumunda ödeme aşamasında faturanıza yansıtılacaktır.

Satın almış olduğunuz ürünlerinizin teslimatı anlaşmalı kargo şirketimiz Surat Kargo firması aracılığı ile yapılmaktadır. İstanbul içi hızlı gönderilerde motorlu kurye tarafından siparişiniz teslim edilecektir.

haconfiden.com’dan aldığınız 200 TL ve üzeri siparişleriniz için herhangi bir kargo bedeli yoktur. 200 TL altında siparişlerinizde 20 TL kargo bedeli ödeme adımında sepet bedelinize yansıtılacaktır. İstanbul içi gönderilerde siparişi takip eden ilk iş günü içerisinde sunulan hızlı teslimat seçeneği bulunmaktadır. Hızlı teslimat seçeneği tercih edilmesi durumunda ödeme aşamasında faturanıza 30TL yansıtılacaktır.

Satın almış olduğunuz ürünü; ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz.

Satın alınmış olan ürünün veya ürüne ait ambalaj veya kutunun, kirlenmiş, ezilmiş, buruşmuş, aşınmış, çizilmiş, ıslanmış, üzerine bant veya etiket yapıştırılmış veya herhangi bir şekilde zarar görmüş olması durumunda satış aşamasında gerçekleştirilen Mesafeli Satış Sözleşmesi gereği iade kabul edilmeyecektir. Ürünler ekibimiz tarafından kontrol edilerek zarar görmemiş olduğundan emin olunacaktır.

Siparişiniz ile tarafınıza iletilmiş olan İade formunu doldurarak, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürün(ler) ve fatura ile birlikte geri göndermelisiniz. Bu şartlara uymayan iadeler kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

Herhangi başka bir sorunuz için info@haconfident.com’den bilgi alabilirsiniz. İadelerde Surat Kargo ile gönderimler ücretsizdir, diğer kargolar ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen tarafından karşılanacaktır.

İade kargonuz bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecek. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler; iki iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bu süreç tamamen çalıştığınız bankanın iç süreçlerine bağlıdır.

H&A Confident
Adres: Emek mah. Sırdaş Sok. No 17 Sancaktepe/İstanbul
GSM: 0532 0545 636

Bize Ulaşın
Open chat