Hakkımızda

H&A Confident Kozmetik ve Tekstil Ürünleri Toptan Satış İthalat İhracat olarak; farklı sektörlerden edindiğimiz deneyimle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bünyemizde yer alan uzman kadromuz ile sektöre yeni markalar kazandırmayı hedeflerken aynı zamanda birçok alanda da yeni yatırımcılara danışmanlık desteği vermekteyiz.

Uluslararası Ticaret Alanında dış ticaret Prosedürlerinin tamamını kapsayan ve ithalat-ihracat süreçlerinde yatırımcının ihtiyaçlarına uygun bir şekilde geliştirilen programlar sayesinde, her firmanın gelişim alanların uygun özel bir yapılanma oluşturulmaktadır.

Uzmanlık Alanlarımız ve Yeni Yatırımcılara Destek Verdiğimiz Alanlar

* Uluslararası Ticaret Danışmanlığı Verdiğimiz Sektörler

* Turizm ve Sağlık Sektörleri

* İnşaat Sektörü

* Medikal Ürünler

* Kozmetik Ürünleri

* E- Ticaret

* Tekstil Ürünleri

Hedeflerimiz

Temel değerlerimiz olan; güven, kalite, gelişim, dürüstlük, ekip ruhu ve sadakatten ödün vermeden, önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup, tecrübe ve deneyimlerimizle, müşterilerimizin beklentilerinin de üzerinde hizmet vermek hedefimizdir.

Vizyonumuz

Hem ulusal, hem de uluslararası pazarda yaratıcı yatırım faaliyetlerini, H&A Confident Kozmetik ve Tekstil Ürünleri Toptan Satış İthalat İhracat olarak, yeni iş alanları ve yeni markalar ile ortaya çıkarıp, başarımızı en üst seviyeye çıkarmaktır.

Misyonumuz

  • 2013 yılında kurulan genç ve yenilikçi bir firma olmanın verdiği dinamizmi, bizi tercih eden tüm müşterilerimize yansıtmaya devam ederek, yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösterdiğimiz tüm iş alanlarında ilkeli ve ticaret kurallarına uygun bir anlayışla başarılı işlere imza atmaktır.​
Bize Ulaşın
Open chat